OCEAN IMUNOL 40 KAPSÜL

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ocean İmunol 40 Kapsül

Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı Ocean İmunol 40 Kapsül ürün güçlü bir içeriğe sahiptir. Bitkisel kapsül olarak satışa sunulur. İçeriğinde 40 kapsül bulunur. 

Ocean İmunol 40 Kapsül ürün Bileşimi

C vitamini başta olmak üzere Beta Glukan 1,3/1,6 bulunur. C vitamini 80 mg olurken Beta glukan ise 50 mg olarak ürünü oluşturur. 

Ocean İmunol 40 Kapsül ürün Kullanım Alanları

Takviye edici ürün olarak bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olarak kullanılabilir. Ağız yolu ile alınan ürün sindirim sisteminden emilir. Bu şekilde dolaşıma katılır. Dolaşımdaki beta glukanlar bağışıklık sistemi hücrelerini uyarır. Bu şekilde bağışıklık cevabı ve kapasitesi artmış olur.

Tahıllarda bulunan beta glukan gıdaların işlenmesi sırasında kayba uğrar. Bu nedenle günlük beslenme tablolarında yeteri kadar alınmayabilir. Ürün kullanımı ile herhangi bir vitamin kaybına uğramadan kapsüller ile doğrudan vücuda alınır ve dolaşım sistemi üzerinde etkili olur.

Ocean İmunol 40 Kapsül ürün Kullanım Şekli

Yetişkinlerin kullanması tavsiye edilen ürün tok karnına ve günlük bir ya da 2 kapsül şekilde tüketilmelidir. Sabah ve akşam öğünlerinde yemek ile birlikte alınması önerilir.

Özellikle mevsim geçişlerinde ya da stresli dönemlerde bağışıklığı desteklemek amacı ile Ocean İmunol 40 Kapsül ürün kullanılabilir. Eczacı ve hekim önerisi ile kullanılması uygun olan ürün bitkisel içeriklidir.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...