Mustela Cold Krem İçeren Besleyici Şampuan 300 ML

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Mustela Nourishing Cleansing Gel 300 Ml 

Özellikleri

Doğumdan İtibaren Kullanılmak Üzere Özel Olarak Formüle Edilmiştir*,  Mustela Bébé Cold Krem İçeren Besleyici-Koruyucu Temizleme Jeli Doğal Veya Geçici Olarak Kurumuş Cildi Olan Bebeklerin Günlük Banyosu İçin İdealdir: Sabun İçermeyen Çok Yumuşak Formülü İle Bebeğinizin Cildini Ve Saçlarını Tahriş Etmeden Hassasça Temizler. Cold Kremin Besleyici-Koruyucu İçeriği Ve Seramidler (Cildi Yapısında Da Bulunan Lipidler) İle Kuru Ciltler Beslenir Ve Sakinleşir. Hidrolipidik Tabaka Kireçli Suyun Oluşturduğu Kuruma Etkisine Karşı, Özel Formülü İle Korunur.
 
Patentli Doğal Etkin Madde Avokado Perseose® İle Zenginleştirilmiş Yeni Formülü Sayesinde, Cold Krem İçeren Besleyici-Koruyucu Temizleme Jeli Bebeğinizin Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Ve Cildinin Hücre Zenginliğini Korumaya Destek Olur.
 
* Yenidoğandan İtibaren Tüm Bebek Ve Çocukların Kullanımı İçin Uygundur.

Kullanım Önerisi

Bebeğinizin Vücudunu Ve Saçlarını Ilık Su İle Islatın. Elinize Bir Miktar Cold Krem İçeren Besleyici-Koruyucu Temizleme Jelini Dökün, Nazikçe Ovalayarak Köpürtün Ve Dikkatlice Durulayın. Cold Krem İçeren Besleyici-Koruyucu Temizleme Jeli Doğumdan İtibaren Kullanılabilir*. Söz Konusu Bakımın Etkisini Artırmak İçin, Diğer Cold Krem İçeren Besleyici-Koruyucu Mustela Bébé Ürünlerini Ek Olarak Kullanabilirsiniz.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...