Ducray Anaphase Plus+ şampuan + Ducray Neoptide Kadın Tipi Dökülmeye Karşı Losyon

  • Fiyat
  • 675,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ducray Anaphase Plus+ şampuan + Ducray Neoptide Kadın Tipi Dökülmeye Karşı Losyon

Ducray Anaphase Plus+ Şampuan 100ml

Saç dökülmelerine karşı kremli şampuan 
Saç dökülmesine karşı  mükemmel bir tamamlayıcıdır. Saçın düşmesinin önüne geçer. Özellikle yumuşak krem yapısı, saç derisi masajına izin verir, böylece saç derisi dökülmeye karşı bakım  uygulamalarına hazırlanır. Mükemmel tolerans günlük kullanıma izin verir.
 

Ducray Neoptide Kadın Tipi Dökülmeye Karşı Losyon

ÖZELLİKLER:

Bayanlarda yoğun olarak özellikle belli bölgelerde şakaklar ve başın üst kısmında kronik olarak devam eden  saç dökülmesi bakımında kullanılır.
Pierre Fabre Dermo Kozmetik’in en önemli markalarından olan Ducray, saç dökülmelerine karşı çok özel yeni bir ürüne imza atıyor. Yetkili eczanelerde, özellikle bayanlarda meydana gelen kronik saç dökülmeleri için geliştirilmiş losyon Neoptide, saçların dökülmesine karşı mücadele ederken, saçın büyümesini ve güçlenmesine yardımcı oluyor.
 
Problemli saç ve saç derisi alanında uzmanlaşmış Ducray markası, 1969 yılından itibaren Pierre Fabre bünyesinde ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Saçların daha fazla dökülmesi durumunda ise uygun bir  bakım ürünlerinin kullanılması öneriliyor.
 
Ducray kronik yoğun saç dökülmesi problemi yaşayan bayanlara özel olarak geliştirdiği ürün sayesinde saçın ömrünü uzatarak, saç gelişimini hızlandırıyor. Saçların dökülmesini azaltılmasına yardımcı olur.
 
•  Günde tek uygulama gece
•  Günde 12 püskürtme 1 ml.
•  Kafa derisine masaj yapılarak uygulanır.
•  Durulanmaz.
•  1 Şişe 30 ml 1 Aylık Kullanım.
•  Minimum 3 ay 3 şişe1 Kutu kullanım önerilir.
 
Ducray Neoptide LOSYON...
 
Ducray Neoptide Lotion, saç dökülmesini durdurmak, saç gelişimini uyarmak ve saçları güçlendirmek için losyon. Özellikle kronik saç dökülmesinde tam ve hızlı bakım  garanti eden ürünün içeriğindeki GP4G, saç diplerini uyararak saçın büyümesini tetiklerken, Tokoferol nikotinat, saç yüzeyindeki kan akımını artırıp saçı besliyor. losyon formülünde ayrıca keratin üretimi için gerekli bir vitamin olan B8 Vitamini ve saçların daha canlı ve gür çıkmasını sağlayan Ruskus ekstresi yer alıyor.
 
Akşamları, kuru veya nemli saç derisine, bir kapsül, masaj yapılarak uygulanan Ducray Neoptide Lotion, 3 şişeden oluşuyor. Günde tek uygulama yapılarak, toplam 12 uygulama yapılır. Etkin sonuç alabilmek için 3 ay kullanılması önerilir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...